Aktualności     Miasto     Urząd Miejski     Gospodarka     Ekologia     Sport
Gospodarka >> Oferty inwestycyjne
nieruchomości niezabudowane
 >> Oferta nr 4 ul. Moniuszki

ul. Moniuszki


POWIERZCHNIA: 2258 m2


OZNACZENIE DZIAŁEK: 1527


PRZEZNACZENIE TERENU:

Dla przedmiotowej nieruchomości obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miasta Świętochłowice zatwierdzony Uchwałą Nr X/91/2003 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 22.10.2003 r.. Nieruchomość oznaczona jest w załączniku graficznym jako: TMW Przeznaczenie podstawowe – teren zabudowy mieszkaniowej o wysokiej intensywności. Przeznaczenie uzupełniające – usługi handlu, gastronomii, komunikacja – dojazdy, parkingi; komunikacja piesza i rowerowa.


OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość stanowi teren płaski w przeważającej części wyasfaltowany, służący jako plac manewrowy do nauki prawa jazdy. W części południowej teren częściowo zadrzewiony i zakrzewiony. Posiada dostęp do linii elektrycznej i sieci wodno-kanalizacyjnej.
Nieruchomość sąsiaduje z zabudową mieszkaniową wielorodzinną o średniej intensywności zabudowy. Dojazd do nieruchomości jest dobry. Posiada dobre usytuowanie komunikacyjne w stosunku do centrum miasta oraz Drogowej Trasy Średnicowej.Widzisz błędy lub nieaktualne informacje? Poinformuj nas o tym, postaramy się to poprawić
© 2004-2010 UM Świętochłowice, Arkadiusz Chorób & Piotr Ochman