Aktualności     Miasto     Urząd Miejski     Gospodarka     Ekologia     Sport
Gospodarka >> Oferty inwestycyjne
nieruchomości niezabudowane
 >> Oferta nr 9 Mrzeżyno

Mrzeżyno w Woj. Zachodniopomorskim, ul.Kołobrzeska


POWIERZCHNIA:

Powierzchnia terenu: 7 990 m2


LICZBA DZIAŁEK: 242, 243, 244 (Działki zapisane są w księdze wieczystej KW Nr 17000 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gryficach - Wydział Ksiąg Wieczystych. Działy III i IV w/w księgi wolne są od wpisów).


PRZEZNACZENIE TERENU:

Zgodnie ze zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego załącznik nr 7 do uchwały Rady Miejskiej w Trzebiatowie nr XV/159/03 z dnia 27.11.2003 r. funkcja terenu przedmiotowej nieruchomości jest następująca:
Tereny służące wypoczynkowi. Istniejący zespół różnego typu domów wczasowych i obiektów wypoczynkowych. Preferowana funkcja – domy wczasowe lub sanatoria o wysokim standardzie zabudowy i zagospodarowania otaczającego terenu oraz funkcje uzupełniające na działkach u zbiegu ul. Tysiąclecia i Kołobrzeskiej.


OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość zabudowana ośrodkiem wczasowym tj. 29 domkami kempingowymi oraz pomieszczeniami dodatkowymi o łącznej powierzchni użytkowej 910,03 m2.

Pomieszczenia dodatkowe to świetlica + sala telewizyjna, umywalnia + prysznice + WC, pomieszczenie gospodarcze (1/2 domku nr 8), pomieszczenie – budynek niski, magazyn – pomieszczenie przyległe do domku kierownika.


Domki wybudowane są z płyt pilśniowych obłożonych deskami na fundamentach z kamienia. Program użytkowy w większości nie odremontowanych domków to dwa pokoje i kuchnia (dwa domki mają dwa pokoje dwuosobowe oraz jeden domek trzypokojowy). Stolarka okienna w budynkach drewniana. Podłogi betonowe pokryte gumolitem. Dach dwuspadowy pokryty papą. Ściany pomalowane farbami emulsyjnymi, w niektórych kasetony na sufitach. W każdym domku znajduje się instalacja wodna i kanalizacyjna. Budynek umywalni i świetlicy posiada konstrukcję z blachy trapezowej, okna są drewniane, podwójne. Podłogi wylewki pokryte gumolitem (świetlica) i płytkami ceramicznymi (umywalnia).


Przedmiotowy teren ogrodzony jest płotem z siatki, jest dobrze zagospodarowany, obsadzony drzewami iglastymi. Parking oraz ścieżki pomiędzy domkami utwardzone są kostką betonową.

Na terenie znajduje się również plac zabaw dla dzieci. Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia i ulicy Kołobrzeskiej w odległości w linii prostej około 600 m od morza.

Uzbrojona jest w sieć wodno-kanalizacyjną (szambo) i elektryczną.

W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa o charakterze pensjonatów oraz tereny niezabudowane.

Widzisz błędy lub nieaktualne informacje? Poinformuj nas o tym, postaramy się to poprawić
© 2004-2010 UM Świętochłowice, Arkadiusz Chorób & Piotr Ochman